mylittlepleasures.pl

mylittlepleasures – podróże, turystyka, rekreacja, zdrowie

Ekstraklasa 2023
Sport

Ekstraklasa 2023 – kiedy się zaczyna i gdzie oglądać mecze?

Ekstraklasa to najważniejsze ligowe rozgrywki piłki nożnej w Polsce. Obecnie trwa sezon 2022/2023. Na mecze pełne emocji czeka mnóstwo kibiców. Pojawiają się bardzo istotne pytania. Kiedy zaczynają się rozgrywki ekstraklasy w tym roku? Oraz co najważniejsze – gdzie można je obejrzeć? Dowiesz się tego z poniższego tekstu.

Czego dowiesz się z artykułu:

  • kiedy zaczynają się rozgrywki ekstraklasy w 2023 roku?
  • kto zagra w pierwszym spotkaniu?
  • gdzie można obejrzeć mecze Ekstraklasy?
  • jak oglądać Ekstraklasę w promocyjnej cenie?

Ekstraklasa 2023 – kiedy pierwszy mecz?

Rozgrywki ekstraklasy w tym roku zaczynają się od 27 stycznia. Wtedy to rozegra się pierwszy mecz Mistrzostw Polski w piłce nożnej w 2023. 

Przypominamy, że sezon 2022/2023 oficjalnie rozpoczął się w lipcu. Mecz rozpoczynający rozgrywki odbył się 16 lipca. Legia Warszawa spotkała się w nim z Koroną Kielce. Zakończył się on remisem 1:1

Kto zagra w pierwszym meczu?

Kto zmierzy się w pierwszym po 70-dniowej przerwie spotkaniu? Radomiak Radom zmierzy się Miedzią Legnica. Zespoły zagrają 27 stycznia w Legnicy na stadionie im. Orła Białego. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.

 W tym sezonie ekstraklasy kluby stanęły naprzeciwko siebie już jeden raz – 17 lipca. Mecz zakończył się wtedy remisem 1:1. Dla Miedzi bramkę zdobył Śliwa, a dla Radomiaka Abramowicz.

Kibice czekają z niecierpliwością na tegoroczny rewanż.

Gdzie oglądać mecze ekstraklasy 2022/2023? – streamy

Ważna kwestia to gdzie można obejrzeć mecze. Nie każdy może przecież osobiście wybrać się na stadion, by oglądać spotkanie na żywo. Bez obaw. Transmisje ekstraklasy można oglądać na streamach. Gdzie można to zrobić?

Z ofertą przychodzi platforma Canal+ Online. Dostępne jest tam wiele rozgrywek piłki nożnej, w tym oczywiście Ekstraklasa 2022/2023. Czym jest Canal + Online? Jest to po prostu platforma streamingowa, która pozwala oglądać mecze na żywo. Jest to dodatkowa opcja oprócz telewizji Canal+. Będzie to doskonały wybór dla wszystkich fanów Ekstraklasy i nie tylko. 

Co oferuje Canal+ Online?

  • transmisje meczów na żywo
  • stream z odtworzenia (można po prostu obejrzeć go później)
  • skróty wszystkich spotkań
  • magazyn ligowy
  • różne materiały dodatkowe

Jak zapłacić mniej za oglądanie Ekstraklasy?

Aby oglądać transmisje w Canal+ Online trzeba zapłacić abonament. Normalnie trzeba zapłacić 49 złotych za miesiąc. Jednak można zrobić to w promocyjnej cenie. Chcesz dowiedzieć się jak możesz oglądać Ekstraklasę za jedynie 10 złotych za pierwszy miesiąc lub po obniżonej cenie przez całe trzy miesiące? Wejdź w Ekstraklasa gdzie oglądać link. Tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat i dowiesz się dokładnie jak skorzystać z promocji.

Materiał zewnętrzny